Jozef Kmec
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 086 45 Marhaň
- Na trhu od
- 3. apríla 2000
- IČO
- 41 230 116
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Podnikanie v číslach
- 26
- rokov na trhu
- 2000
- rok vzniku
- 4
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Jozef Kmec
Jozef Kmec – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Marhaň. Podniká od 3. apríla 2000.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad prípravné práce k realizácii stavby, dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jozef Kmec
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 41 230 116
- Dátum vzniku
- 3. apríla 2000
- Miesto podnikania
- 086 45 Marhaň
- Živnostenský register
- Okresný úrad Bardejov, vložka č. 701-7806
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 14. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Jozef Kmec zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
-
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Jozef Kmec?
Miesto podnikania je v obci 086 45 Marhaň.
Čím sa Jozef Kmec zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve.
Aké je IČO – Jozef Kmec?
IČO je 41 230 116.
Odkedy podniká Jozef Kmec?
Podnikanie začalo 3. apríla 2000. Na trhu pôsobí 26 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.